Menu
Alışveriş Sepetiniz

Ödeme Yöntemlerimiz


- Havale/Eft

- Kredi Kartı İle Ödeme


Dikkat!

3D Baskı Sipariş.com kesinlikle e-posta yoluyla kimlik bilgilerinizi, şifrelerinizi, kart bilgilerinizi sormaz. Buna benzer şüpheli bir e-posta almanız durumunda bağlantıya kesinlikle tıklamayınız, gönderilen ekleri açmayınız.


Havale/Eft Ödeme

Havale/Eft ödeme yöntemi ile sipariş vereceğiniz ürünü %5 oranında daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Kredi Kartı İle Ödeme

Baskı siparişinizi geçerken havale yapmak yerine doğrudan kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 

3d Baskı Sipariş olarak PayTR altyapısını kullanmaktayız. PayTR tarafından uygulanan komisyon tutarları kredi kartı ile ödeme esnasında tarafınıza yansıtılmaktadır. Komisyon oranları %5 tir. Düşük komisyon oranı sayesinde rahatlıkla kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik 75₺ ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 2 taksit imkanınada sahip olabilirsiniz.


PayTR Tarafından Sunulan Alışveriş Güvenliği


Ödeme Güvenliği

PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.


Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.


Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.