Menu
Your Cart

Fiyat Teklifi Nasıl Alırım?

Sayfamızda bulunan hazır çizimlerin baskılarını satın alabildiğiniz gibi kendi istediğiniz parçalar için fiyat teklifide sorabilirsiniz.


Fiyat teklifi sormak istediğiniz parçanın stl dosyasını veya solidworks çizimini gönderebilirsiniz. Dosyayı gönderirken mutlaka rar,zip şeklinde sıkıştırarak göndermeniz gerekmektedir. Fiyat teklifi sormak için "Parça İsteği & Fiyat Teklifi" sayfamızı ziyaret ediniz.


Fiyat teklifi ile ilgili son durum "Siparişlerim" sıkmına düşecektir. Buradan fiyat istediğiniz ürünle ilgili son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Mail adresinize fiyat teklifimizi ilettiğimizde sipariş durumunuz "Müşteri Onayı Bekliyor" olarak güncellenmektedir. Sipariş durumunuz böyle ise, fiyat teklifi sorduğunuz siparişinizin hemen sağ tarafında bulunan kırmızı butona tıklayarak mail adresinize gönderdiğimiz fiyat teklifimizi ve açıklamalarıda görebilirsiniz.


Fiyat teklifini onaylamak ve siparişinizin baskısını alabilmek için size sistem tarafından gönderilen maili yanıtlayabilirsiniz. Ardından stl dosyanız web sayfamıza eklenecektir ve buradan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme İşlemlerini Nasıl Yapacağım?


Ödeme ile ilgili detaylı bilgi için "Ödeme Yöntemlerimiz" sayfasınız ziyaret ediniz.