Menu
Alışveriş Sepetiniz

Fiyat Teklifi Nasıl Alırım?

Sayfamızda bulunan hazır çizimlerin baskılarını satın alabildiğiniz gibi kendi istediğiniz parçalar için fiyat teklifide sorabilirsiniz.

Bunu yapabilmek için 3 adet yöntem kullanabilirsiniz.

1. Yöntem

Proje dosyanızı veya çizim dosyalarınızı iletisim@3dbaskisiparis.com mail adresimiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde fiyat teklifimizi sizlere ileteceğiz.


2. Yöntem

Proje doyalarınızı whatsapp üzerinden bizlere iletebilirsiniz. İletişim Bilgilerimiz


3. Yöntem

Fiyat teklifi sormak istediğiniz parçanın stl dosyasını veya katı model çizimini gönderebilirsiniz. Dosyayı gönderirken mutlaka rar,zip şeklinde sıkıştırarak göndermeniz gerekmektedir. Fiyat teklifi sormak için "Parça İsteği & Fiyat Teklifi" sayfamızı ziyaret ediniz.


Fiyat teklifi ile ilgili son durum "Siparişlerim" sıkmına düşecektir. Buradan fiyat istediğiniz ürünle ilgili son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Mail adresinize fiyat teklifimizi ilettiğimizde sipariş durumunuz "Müşteri Onayı Bekliyor" olarak güncellenmektedir. Sipariş durumunuz böyle ise, fiyat teklifi sorduğunuz siparişinizin hemen sağ tarafında bulunan kırmızı butona tıklayarak mail adresinize gönderdiğimiz fiyat teklifimizi ve açıklamalarıda görebilirsiniz.


Fiyat teklifini onaylamak ve siparişinizin baskısını alabilmek için size sistem tarafından gönderilen maili yanıtlayabilirsiniz. Ardından stl dosyanız web sayfamıza eklenecektir ve buradan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Ödeme İşlemlerini Nasıl Yapacağım?

Gönderilen ürün eğer özel tasarım bir ürün değilse ve yayınlanmasında bir mahsur yok ise, web sayfamızda satışa çıkartılır. İlgili ürün linki tarafınıza iletilir, sipariş işlemleri gerçekleştirirken Kredi Kartı ile ödeme veya EFT/Havale ile ödeme sağlayabilirsiniz.


Ödeme ile ilgili detaylı bilgi için "Ödeme Yöntemlerimiz" sayfasınız ziyaret ediniz.